/ در مقالات / توسط

مطلب یک

تاج گل مصنوعی

آیا تا به حال در شرایطی بوده اید که برای برگزاری یک مراسم تشییع و تدفین برنامه ریزی کنید. مرگ ناگهانی است. نسل جدید با برگزاری این گونه مراسم نامانوس است و اطلاع کافی از دستورات اسلامی نحوه برگزاری مراسم ترحیم و انجام مستحبات ندارد و غالبا شئونات میت مسلمان آنگونه که مورد سفارش است رعایت نمی گردد. مرگ عزیزان ناگهانی است. خانواده عزادار ضمن آنکه در شوک از دست دادن عزیز خود بوده و سوگوار است در مدت زمان کوتاهی باید نسبت به برگزاری کلیه مراسم اقدام نماید.

بدیهی است فرصت کم، مراسم و تشریفات متعدد همراه با روحیه ضربه خورده همواره باعث می گردد بسیاری از کارهای لازم فراموش شود و یا مراسم آنگونه که دلخواه است برگزار نشود و چون جای جبران وجود ندارد تاسف آن همواره باقی می ماند. برگزاری مراسم ترحیم نیازمند هماهنگی با ارائه دهندگان خدمات مختلف (تالار، مسجد، وسایل ایاب و ذهاب، آمبولانس، تامین وسایل پذیرایی میهمانان،سفارش تاج گل، اطلاع رسانی و سایرتشریفات همچون تشریفات داخل بهشت زهرا و …) است.ما در سایت تاج گل بر آنیم تا با گرد آوری اطلاعات کل زنجیره خدمات مجالس ترحیم، شما را در تامین نیازمندی خود یاری رسانیم.

نوشته های مشابه

درباره ما

سفارش تاج گل و تابلو تسلیت یکی از درآمدهای روزمره خیریه انصارالحسين(ع) را تشکیل میدهد که با یک تلفن به…

exothermic

Hence, the modification around enthalpy will be positive, online essay writer and warm is absorbed on the atmosphere through the…

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *